Baran Grup Hakkında

Baran Grup olarak bizler Ankara şehrinde hizmet vermekteyiz. Birçok alanda rol oynayan şirketimiz kuruluşundan bu yana her gün daha da büyümüş ve müşterileri için daha fazla çalışmıştır.

Şirketimiz öncelikle inşaat, maden ve enerji alanında hizmet vermektedir. İthalat ve ihracat işlemleri her ülke için büyük önem arz etmektedir. Biz de ülkemizin kalkınması ve ticaret anlamında gelişmesi açısından bu duruma katkıda bulunmaktan minnet duymaktayız.

Ülkemizin yıllık ithalat ve ihracat oranlarını da yükseltmede büyük rol oynayan şirketimiz, daha büyük başarılar elde ederek Türkiye’ye katkıda bulunmak için durmadan çalışmalarını sürdürmektedir.

Baran Grup olarak bizler ihracat ve ithalatın yanı sıra iş bitiricilik alanında da hizmet vermekteyiz. İş Bitirme’nin bir ülkeye yapacağı katkının önemi şüphesiz çok büyüktür. Bu sektörde hizmete açık olan şirketimiz de yine çalışmalarını ülkenin iyiliği yönünde gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz

  • Günümüzde kalitenin düşmesi ve kaliteli hizmetin insan hayatında büyük bir rol oynaması nedeni ile de bu hizmetler halkımız ve ülkemiz için büyük önem arz etmektedir. Bunun farkında olarak çalışmalarını sürdüren şirketimiz de ülke menfaatlerini korumak ve insanlara en iyi şekilde hizmet etmek için tüm kaynaklarını kullanmaktadır.
  • Hizmet verdiğimiz sektörlerde her zaman en iyisini başarmak için de tecrübeli ve aynı zamanda profesyonel çalışanlar ile hizmet sağlamaktayız. Yıllardır dur durak bilmeden çalışmalarını sürdüren şirketimiz gelişimini sürdürerek büyümeye devam etmektedir. Bugüne kadar imza attığımız başarıların arkasında güvenilir çalışanlarımız ve hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz yer almaktadır.